MISJA EUROPA

Obstawiaj puchary i ZŁAP BONUS!

Stawiaj dowolne zakłady na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy.
Jeżeli Twoje typy będą dobre, dostaniesz do 60 zł w bonusie.

DOŁĄCZ
1

Dołącz do promocji, klikając przycisk "DOŁĄCZ".

2

Obstawiaj dowolme zakłady na mecze LM i/lub LE.

OBOWIĄZUJĄCA DYSCYPLINA:
Piłka nożna (mecze LM i LE)
CZAS TRWANIA
26-29.10.
MIN. STAWKA ZAKŁADU:
20 ZŁ
MIN. KURS ZAKŁADU:
1,50
OBOWIĄZUJĄCE ZAKŁADY:
Pojedyncze/wielokrotne (AKO)
Przedmeczowe i LIVE
kiedy wypłacimy?
W piątek, 30.10.
LICZBA WYGRANYCH ZAKŁADÓW:
BONUS:
2 zakłady
Boost
20 ZŁ
3 zakłady
Boost
40 ZŁ
5 zakładów
Boost
60 ZŁ
WAŻNE: Kupony powtarzające się nie będą brane pod uwagę przy rozliczeniu.
3

Każdy Gracz może otrzymać 1 bonus (zgodnie z powyższą tabelą).

DOŁĄCZ

Warunki i regulamin promocji

1. Poniższe warunki powinny być używane w połączeniu z Ogólnymi Warunkami.

2. Promocja obowiązuje w Betclic od 26.10.2020 godz. 10:00 CEST do 29.10.2020. 23:59 CEST.

3. Gracze muszą dołączyć do promocji. Tylko gracze, którzy dołączyli do promocji mają prawo do otrzymania bonusu po zakończeniu promocji.

4. Kupon kwalifikujący się musi być kuponem pojedynczym lub wielokrotnym (przedmeczowym lub na żywo) z kursem minimalnym 1,50 o minimalnej stawce 20 zł, zawierającym wyłącznie zakłady w meczach piłkarskich z kategorii "Liga Mistrzów" oraz/lub "Liga Europy" rozgrywanych między 27.10.2020 godz. 18:55 CEST a 29.10.2020. 23:59 CEST.

5. Dwa kwalifikujące kupony, rozliczone jako zwycięskie, uprawniają do otrzymania bonusu w wysokości 20 zł jako bonusu w zakładach sportowych. Trzy kwalifikujące kupony, rozliczone jako zwycięskie, uprawniają do otrzymania bonusu w wysokości 40 zł jako bonusu w zakładach sportowych. Pięć kwalifikujących kuponów, rozliczonych jako zwycięskich, uprawniają do otrzymania bonusu w wysokości 60 zł jako bonusu w zakładach sportowych. Bonusy nie kumulują się. Każdy Gracz jest uprawniony do otrzymania maksymalnie jednego bonusu.

6. W przypadku większej liczby zakładów kwalifikujących, do zwrotu zaliczony zostanie zakład o najwyższej postawionej stawce. Kupony powtarzające się nie będą uwzględniane.

7. Bonusy zostaną wypłacone do 30.10.2020. do 16:00

8. Bonusy bukmacherskie, aby mogły być wypłacone, muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2,00 w okresie 30 dni od przyznania.

9. Następujące kupony nie liczą się do tej promocji: kupony postawione za pomocą środków bonusowych, zakłady powtarzające się, kupony wypłacone za pomocą Cashout, kupony zawierające zakłady na "podwójną szansę" (1x lub 2x), kupony zawierające zakłady z oferty "Boost" oraz "Super Kursy". Gracz aby wziąć udział w promocji musi mieć na swoim koncie wystarczającą ilość środków na koncie depozytowym.

10. Bonus oraz wygrane z niego pochodzące zostaną anulowane w wypadku, gdy po potwierdzeniu bonusu (a przed spełnieniem wymogów jego obrotu) Klient zleci wypłatę jakichkolwiek środków ze swojego konta w Betclic.

11. Biorąc udział w konkursie, zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich imion i zdjęć w materiałach promocyjnych.

12. Decyzja Betclic.pl jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich stron.

Konkurs jest zakończony

Korzystając z tej strony, oświadczasz że akceptujesz pliki cookies. Więcej informacji o naszej stronie znajdziesz tutaj.