• Zakłady
  • Na żywo
  • Promocje
TYPUJ MMA BEZ RYZYKA

TYPUJ MMA
BEZ RYZYKA

DOŁĄCZ TUTAJ

Przed nami sporo emocji związanych z walkami MMA - w tym walka McGregor-Poirier na UFC 257! 👊 Przygotowaliśmy zwrot w razie wpadki 💰

1

Dołącz do promocji i postaw kupon wielokrotny (AKO) na co najmniej
cztery dowolne zdarzenia z oferty mieszanych sztuk walk.

2

Jeżeli jedno wydarzenie na kuponie będzie rozliczone jako przegrane, otrzymasz zwrot postawionej stawki w bonusie do 40 zł.

Obowiązujące dyscypliny:
MMA
Czas trwania:
22-24.01.
Kiedy wypłacimy?
25.01. 16:00
Min. stawka na kuponie:
brak
Min. kurs dla jednego kuponu:
3,00
Min. liczba zakładów na kuponie:
4
Kupony postawione za pomocą środków bonusowych i wypłacone za pomocą Cashout nie zaliczają się do promocji.
3

Bonusy wypłacimy w poniedziałek do 16:00.

DOŁĄCZ TUTAJ

Warunki i regulamin

1. Poniższe warunki powinny być używane w połączeniu z Ogólnymi Warunkami.

2. Promocja obowiązuje w Betclic od 22.01.2020 godz. 10:00 do 24.01.2020. 23:59.

3. Gracze muszą dołączyć do promocji. Tylko gracze, którzy dołączyli do promocji mają prawo do otrzymania bonusu w promocji.

4. Kupon kwalifikujący się musi być kuponem wielokrotnym złożonym z co najmniej 4 zdarzeń przedmeczowych lub na żywo i z minimalnym kursem całkowitym na cały kupon 3,00 na zdarzenia z kategorii mieszanych sztuk walk, odbywających się od 22.01.2020 godz. 10:00 do 24.01.2020 godz. 23:59. Dla kuponu nie jest wymagana stawka minimalna.

5. Jeśli dokładnie jeden wybór zostanie rozliczony jako przegrany, Gracz otrzyma zwrot stawki jako bonus w zakładach sportowych w wysokości maksymalnie 40 zł.

6. W przypadku większej liczby zakładów kwalifikujących, do zwrotu zaliczony zostanie pierwszy postawiony w kolejności chronologicznej.

7. W przypadku gdy jedna z selekcji zostanie rozliczona jako zwrot i obniży kurs całkowity kuponu poniżej wartości kwalifikującej, kupon nie zostanie zaliczony na poczet promocji.

8. Bonusy zostaną wypłacone do 25.01.2020 do godz. 16:00.

9. Bonusy bukmacherskie, aby mogły być wypłacone, muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2,00 w okresie 30 dni od przyznania.

10. Jeżeli kurs całkowity kuponu wyniesie mniej niż 3,00, nie zostanie zaliczony jako kupon kwalifikujący sie do promocji.

11. Następujące kupony nie liczą się do tej promocji: kupony postawione za pomocą środków bonusowych, zakłady powtarzające się, kupony wypłacone za pomocą Cashout, kupony systemowe, kupony zawierające zakłady na "podwójną szansę" (1x lub 2x), kupony zawierające zakłady z oferty "Boost" oraz "Super Kursy". Gracz aby wziąć udział w promocji musi mieć na swoim koncie wystarczającą ilość środków na koncie depozytowym.

12. Bonus oraz wygrane z niego pochodzące zostaną anulowane w wypadku, gdy po potwierdzeniu bonusu (a przed spełnieniem wymogów jego obrotu) Klient zleci wypłatę jakichkolwiek środków ze swojego konta w Betclic.

13. Biorąc udział w konkursie, zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich imion i zdjęć w materiałach promocyjnych.

14. Decyzja Betclic.pl jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich stron.

h

Konkurs jest zakończony

Korzystając z tej strony, oświadczasz że akceptujesz pliki cookies. Więcej informacji o naszej stronie znajdziesz tutaj.