• Zakłady
  • Na żywo
  • Promocje
TYPUJ MMA BEZ RYZYKA

TYPUJ FAME MMA
BEZ RYZYKA

DOŁĄCZ TUTAJ

Czekasz na walki MMA w ten weekend? 👊 Hitem będzie gala FAME, ale nie zapominajmy o UFC Fight Night w Las Vegas. Przygotowaliśmy coś ekstra!

Jeżeli tylko jedno zdarzenie nie wejdzie, otrzymasz od nas bonus. 🤑Pamiętaj dzięki Multi+ zwiększysz swoje wygrane nawet o 50%! Kliknij i sprawdź, jak to zrobić.

1

Dołącz do promocji i postaw kupon wielokrotny (AKO) na co najmniej
4 zdarzenia z oferty mieszanych sztuk walk (FAME, UFC).

2

Jeżeli jedno wydarzenie na kuponie będzie rozliczone jako przegrane, otrzymasz zwrot postawionej stawki w bonusie do 40 zł.

Obowiązujące dyscypliny:
MMA (FAME, UFC)
Czas trwania:
03-06.09.
Kiedy wypłacimy?
Do 07.09. 16:00
Min. stawka na kuponie:
brak
Min. kurs dla kuponu:
3,00
Liczba zakładów:
4
Kupony postawione za pomocą środków bonusowych i wypłacone za pomocą Cashout nie zaliczają się do promocji.
3

Bonusy wypłacimy już w poniedziałek po południu. Tak, abyście mogli je wykorzystać, na przykład typując mecz Polska - Bośnia w Lidze Narodów 😎

DOŁĄCZ TUTAJ

Warunki i regulamin

1. Poniższe warunki powinny być używane w połączeniu z Ogólnymi Warunkami.

2. Promocja obowiązuje w Betclic od 03.09.2020 godz. 11:00 do 06.09.2020. 23:59.

3. Gracze muszą dołączyć do promocji. Tylko gracze, którzy dołączyli do promocji mają prawo do otrzymania bonusu w promocji.

4. Kupon kwalifikujący się musi być kuponem wielokrotnym złożonym z 4 zdarzeń przedmeczowych lub na żywo i z minimalnym kursem całkowitym na cały kupon 3,00 na zdarzenia ze sztuk walk (FAME MMA 7 oraz UFC), odbywających się od 04.09.2020 godz. 18:00 do 06.09.2020 godz. 23:59. Dla kuponu nie jest wymagana stawka minimalna.

5. Jeśli dokładnie jeden wybór zostanie rozliczony jako przegrany, Gracz otrzyma zwrot stawki jako bonus w zakładach sportowych w wysokości maksymalnie 40 zł.

6. W przypadku większej liczby zakładów kwalifikujących, do zwrotu zaliczony zostanie pierwszy postawiony w kolejności chronologicznej.

7. W przypadku gdy jedna z selekcji zostanie rozliczona jako zwrot i obniży kurs całkowity kuponu poniżej wartości kwalifikującej, kupon nie zostanie zaliczony na poczet promocji.

8. Bonusy zostaną wypłacone do 07.09.2020 do godz. 16:00.

9. Bonusy bukmacherskie, aby mogły być wypłacone, muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2,00 w okresie 7 dni od przyznania.

10. Następujące kupony nie liczą się do tej promocji: kupony postawione za pomocą środków bonusowych, zakłady powtarzające się, kupony wypłacone za pomocą Cashout, kupony zawierające zakłady na "podwójną szansę" (1x lub 2x), kupony zawierające zakłady z oferty "Boost" oraz "Super Kursy". Gracz aby wziąć udział w promocji musi mieć na swoim koncie wystarczającą ilość środków na koncie depozytowym.

11. Bonus oraz wygrane z niego pochodzące zostaną anulowane w wypadku, gdy po potwierdzeniu bonusu (a przed spełnieniem wymogów jego obrotu) Klient zleci wypłatę jakichkolwiek środków ze swojego konta w Betclic.

12. Biorąc udział w konkursie, zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich imion i zdjęć w materiałach promocyjnych.

13. Decyzja Betclic.pl jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich stron.

Konkurs jest zakończony

Korzystając z tej strony, oświadczasz że akceptujesz pliki cookies. Więcej informacji o naszej stronie znajdziesz tutaj.