ZWRACAMY 40 ZŁ

SERWUJEMY 40 ZŁ!

DOŁĄCZ TUTAJ

We Francji juz trwa rywalizacja na Roland Garros, trwają także inne turnieje 🎾

Abyś obstawiał spokojnie, mamy ubezpieczenie - zwrot 40 zł 💸

Nieważne, ile zakładów na kuponie nie wejdzie - i tak otrzymasz swój bonus.Pamiętaj: zwiększ swoje wygrane dzięki Multi+ aż do 50%! SZCZEGÓŁY

1

Dołącz do promocji.

2

Postaw kupon AKO na dowolne mecze tenisowe za minimum 40 zł.

Obowiązujące dyscypliny:
Tenis (dowolne turnieje)
Czas trwania:
28.09-01.10.
Obowiazujące zakłady:
Tylko wielokrotne (AKO)
Przedmeczowe, na żywo
Min. stawka na kuponie:
40 zł
Min. kurs na jednym kuponie:
5,00
Min. liczba zdarzeń na jednym kuponie:
5
Kupony postawione za środki bonusowe, zawierające zakłady z oferty Super Kursy i wypłacone przez Cashout nie zaliczają się.
DOŁĄCZ TUTAJ
3

Jeśli kupon nie wejdzie, odzyskasz 40 zł w formie bonusu.

WYGRAJ 40 ZŁ
Klient otrzyma maks. 1 bonus.
KIEDY WYPŁACIMY BONUSY?
02.10 do 16:00

Warunki i regulamin

1. Poniższe warunki powinny być używane w połączeniu z Ogólnymi Warunkami.

2. Promocja obowiązuje w Betclic od 12:00 CEST 28.09.2020 do 01.10.2020. 23:59 CEST

3. Gracze muszą dołączyć do promocji. Tylko gracze, którzy dołączyli do promocji mają prawo do zwrotu bonusu podczas promocji.

4. Kupon kwalifikujący się musi być kuponem wielokrotnym przedmeczowym lub na żywo, złożonym z min. 5 zdarzeń i minimalnym kursem całkowitym na kupon 5,00 na dowolne mecze tenisowe rozgrywane w dniach 28.09-01.10.2020. Każdy kwalifikujący się kupon musi mieć minimalną stawkę 40 zł.

5. Jeśli kupon kwalifikujący się do promocji okaże się przegrany, Gracz otrzyma zwrot stawki brutto jako bonus w zakładach sportowych, w wysokości 40 zł.

6. W przypadku większej liczby zakładów kwalifikujących, do zwrotu zaliczony zostanie pierwszy postawiony w kolejności chronologicznej.

7. Bonusy zostaną wypłacone 02.10.2020. do 16:00

8. Bonusy bukmacherskie, aby mogły być wypłacone, muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2,00 w okresie 7 dni od przyznania.

9. Następujące kupony nie liczą się do tej promocji: kupony postawione za pomocą środków bonusowych, zakłady powtarzające się, kupony wypłacone za pomocą Cashout, kupony zawierające zakłady na "podwójną szansę" (1x lub 2x), kupony zawierające zakłady z oferty "Boost" oraz "Super Kursy". Gracz aby wziąć udział w promocji musi mieć na swoim koncie wystarczającą ilość środków na koncie depozytowym.

10. Bonus oraz wygrane z niego pochodzące zostaną anulowane w wypadku, gdy po potwierdzeniu bonusu (a przed spełnieniem wymogów jego obrotu) Klient zleci wypłatę jakichkolwiek środków ze swojego konta w Betclic.

11. Biorąc udział w konkursie, zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich imion i zdjęć w materiałach promocyjnych.

12. Decyzja Betclic.pl jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich stron.

Konkurs jest zakończony

Korzystając z tej strony, oświadczasz że akceptujesz pliki cookies. Więcej informacji o naszej stronie znajdziesz tutaj.