• Zakłady
  • Na żywo
  • Gry karciane
  • Promocje
NIE RYZYKUJ - ZWRACAMY 50 ZŁ

PO CO RYZYKOWAĆ? ZWRACAMY 50 ZŁ!

DOŁĄCZ TUTAJ

Wreszcie! Liga Mistrzów i Liga Europy znów w grze. My przygotowaliśmy ubezpieczenie - w razie niepowodzenia otrzymasz zwrot postawionej stawki.

Nie jest istotne, ile wydarzeń nie wejdzie - i tak otrzymasz swój bonus.Pamiętaj: zwiększ swoje wygrane dzięki Multi+ aż do 50%!

1

Dołącz do promocji i postaw kupon wielokrotny na wybrane przez siebie mecze Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy za minimum 50 zł.

2

Jeśli kupon nie wejdzie, odzyskasz 50 zł w formie bonusu.

Obowiązujące dyscypliny:
Piłka nożna.
Mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy.
Czas trwania:
05-08.08.
Data wypłaty:
10.08.
Min. stawka na kuponie:
50 zł
Min. kurs na kuponie:
5.00
Min. liczba zdarzeń na kuponie:
5
Kupony postawione za środki bonusowe, zawierające zakłady z oferty Super Kursy i wypłacone przez Cashout nie zaliczają się.
DOŁĄCZ TUTAJ

Warunki i regulamin

1. Poniższe warunki powinny być używane w połączeniu z Ogólnymi Warunkami.

2. Promocja obowiązuje w Betclic od 10:00 CEST 05.08.2020 do 08.08.2020. 21:00 CEST

3. Gracze muszą dołączyć do promocji. Tylko gracze, którzy dołączyli do promocji mają prawo do zwrotu bonusu podczas promocji.

4. Kupon kwalifikujący się musi być kuponem wielokrotnym przedmeczowym, złożonym z min. 5 zdarzeń i minimalnym kursem całkowitym na kupon 5,00 mecze Ligi Mistrzów UEFA i/lub Ligi Europy UEFA rozgrywane w dniach 05-08.08.2020. Każdy kwalifikujący się kupon musi mieć minimalną stawkę 50 zł.

5. Jeśli kupon kwalifikujący się do promocji okaże się przegrany, Gracz otrzyma zwrot stawki brutto jako bonus w zakładach sportowych, maksymalnie do 50 zł.

6. W przypadku większej liczby zakładów kwalifikujących, do zwrotu zaliczony zostanie pierwszy postawiony w kolejności chronologicznej.

7. Bonusy zostaną wypłacone 10.08.2020. do 23:59

8. Bonusy bukmacherskie, aby mogły być wypłacone, muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2,00 w okresie 7 dni od przyznania.

9. Następujące kupony nie liczą się do tej promocji: kupony postawione za pomocą środków bonusowych, zakłady powtarzające się, kupony wypłacone za pomocą Cashout, kupony zawierające zakłady na "podwójną szansę" (1x lub 2x), kupony zawierające zakłady z oferty "Boost" oraz "Super Kursy". Gracz aby wziąć udział w promocji musi mieć na swoim koncie wystarczającą ilość środków na koncie depozytowym.

10. Bonus oraz wygrane z niego pochodzące zostaną anulowane w wypadku, gdy po potwierdzeniu bonusu (a przed spełnieniem wymogów jego obrotu) Klient zleci wypłatę jakichkolwiek środków ze swojego konta w Betclic.

11. Biorąc udział w konkursie, zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich imion i zdjęć w materiałach promocyjnych.

12. Decyzja Betclic.pl jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich stron.

Konkurs jest zakończony

Korzystając z tej strony, oświadczasz że akceptujesz pliki cookies. Więcej informacji o naszej stronie znajdziesz tutaj.