POLOWANIE

RANKING MISTRZÓW: WYGRAJ WYPRAWĘ DO DUBAJU


To pierwszy taki mundial, gdy za oknem chłód, w barach trudno znaleźć miejsce, a reprezentacja... 😬
Ale mamy propozycję - co powiesz, by wyrwać się stąd DO DUBAJU?

Od 20 listopada do końca Mistrzostw Świata będziesz mógł walczyć, CO TYDZIEŃ o ekskluzywny wyjazd do Dubaju dla Ciebie i osoby towarzyszącej. Przelot, luksusowy hotel, wizyta w restauracji... I POGODA 😎

A oprócz tego CO TYDZIEŃ nagrodzimy freebetami aż 300 Graczy 😲
Łącznie w puli jest aż 100 000 zł! FREEBET

1

Aby zapisać się do rywalizacji, musisz posiadać konto w Betclic.

2

Następnie dołączyć do Rankingu Mistrzów w zakładce "MISJE"...

3

... i stawiać zakłady WIELOKROTNE na dowolne dyscypliny:

obowiązujące DYSCYPLINy:
Wszystkie dyscypliny
Data:
1. tydzień: 20.11. - 27.11.
2. tydzień: 28.11. - 04.12.
3. tydzień: 05.12. - 11.12.
4. tydzień: 12.12. - 18.12.
minimalna stawka:
5 zł
min. kurs kuponu:
3,00
obowiązujące zakłady:
Wielokrotne (AKO)
Przedmeczowe i na żywo
Min. liczba zdarzeń na kuponie:
2
4

1000 zł dla zwycięzcy dnia 💸

Codziennie przyznamy nagrodę 1000 zł we freebetach Graczowi, który poprzedniego dnia postawił zwycięski zakład wielokrotny z najwyższym kursem.

Przykład: We wtorek stawiasz zwycięski zakład o najwyższym kursie spośród wszystkich biorących udział w promocji. W środę otrzymujesz 1000 zł we freebetach. Gdy dwóch graczy (lub więcej) obstawi ten sam kurs, nagrodę odbierze ten, który postawił zwycięski kupon za wyższą stawkę.

Kiedy?

Kto?

Jaki kurs?

Ile wygrał?

5

Wygraj WYJAZD DO DUBAJU 🕌

Zapisując się do promocji, bedziesz notowany w klasyfikacji generalnej. Punkty przyznamy zgodnie z przedstawionym schematem, zależnie od wysokości kursów na zwycięskich kuponach.

Klasyfikacje kolejnych rankingów podsumujemy 29.11, 06.12, 13.12 i 19.12.
Freebety zostaną doładowane na Wasze konta natychmiastowo, a w przypadku głównej wygranej, będziemy kontaktować się z Wami mailowo i w wiadomości prywatnej na koncie Betclic.

ZASADY PUNKTACJI:

👉 Gracze zapisani do promocji będą zbierać punkty do Rankingu Głównego, wygrywając kupony wielokrotne
(min. kurs kuponu: 3,00). Ranking będzie oparty na liczbie punktów na końcu każdej tabeli liderów.

👉 Kurs wygranego kuponu wielokrotnego przedmeczowego/na żywo odpowiada Twoim punktom (np. wygrywasz kupon wielokrotny przedmeczowy/na żywo z kursem 5,00 = otrzymujesz 5 pkt.)

👉 Do rankingów mogą dołączyć tylko zarejestrowani Gracze. Przykład: jeśli Gracz zarejestruje się 26 listopada, nie będzie mógł uczestniczyć w Rankingu #1 (20-28.11), ale będzie mógł uczestniczyć w Rankingu #2 (28.11.-05.12.)

👉 Jeśli kupon wielokrotny będzie zawierał zakład rozliczony jako zwrot, kupon nie będzie kwalifikował się do promocji
Pozycja: Kwota bonusu:
1. ZWYCIĘZCA RANKINGU z każdego tygodnia 2 000 zł FREEBET +
WYCIECZKA DO DUBAJU ✈️z osobą towarzyszącą 🧍🧍‍♂️
2. 1 000 zł FREEBET
3. 900 zł FREEBET
4. 700 zł FREEBET
5. 600 zł FREEBET
6. 500 zł FREEBET
7. 400 zł FREEBET
8. 200 zł FREEBET
9. 150 zł FREEBET
10. 100 zł FREEBET
11.-25. 80 zł FREEBET
26.-50. 70 zł FREEBET
51.-100. 50 zł FREEBET
101.-200. 30 zł FREEBET
201.-300. 20 zł FREEBET

REGULAMIN PROMOCJI "MISJE"

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1. Niniejszy regulamin określa ogólne warunki udziału i przeprowadzania akcji promocyjnych pod nazwą „Misje”, w których nagrodą są środki bonusowe przyznawane w formie tzw. darmowego zakładu lub inaczej freebet (dalej „Promocja”, „Misja”).

1.2. Organizatorem Promocji jest spółka BEM Operations Limited z siedzibą przy Level 3, Tagliaferro Business Center, Gaiety Lane, Sliema, SLM1551 Malta, wpisana do Maltańskiego Rejestru Spółek pod numerem C70387, o kapitale zakładowym 4,000.000,00 EUR (dalej "Betclic").

1.3. Promocje odbywają się na stronie internetowej www.betclic.pl, przy użyciu subdomeny m.betclic.pl w przypadku korzystania z urządzeń przenośnych oraz w aplikacji mobilnej Betclic (dalej łącznie „Strona”), na zasadach określonych w niniejszym regulaminie oraz warunkach każdorazowo określonych dla każdej Misji (dalej „Warunki Szczegółowe”), a także w połączeniu z Regulaminem urządzania zakładów przez sieć Internet za pośrednictwem Strony (dalej „Regulamin”), komunikatami opublikowanymi na podstawie Regulaminu oraz ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.

2. WARUNKI SZCZEGÓŁÓWE

2.1. W Misjach udział wziąć mogą wyłącznie osoby, które:
2.1.1. zarejestrowały konto użytkownika zgodnie z Regulaminem (dalej „Konto”); 2.1.2. potwierdziły chęć udziału poprzez kliknięcie przycisku „Chcę wziąć udział” w zakładce „Misje” dostępnej na Stronie.

3. ZASADY ORAZ PRZEBIEG PROMOCJI

3.1. Betclic może oferować użytkownikom spersonalizowane Misje. Betclic zastrzega sobie prawo do zawieszenia oferowania Misji w dowolnym momencie, bez powiadomienia, podania przyczyny lub uzasadnienia, przy czym zmiany te nie mogą naruszać praw nabytych przez użytkowników przed ich dokonaniem, a także do unieważnienia Misji w przypadku awarii technicznej lub błędu.

3.2. Do Promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady:
3.2.1. zawarte po kliknięciu na przycisk „Chcę wziąć udział”; 3.2.2. zawarte i rozliczone w czasie trwania Misji, przy czym czas pozostały do końca danej Misji dostępny jest dla każdej z nich osobno.

3.3. Warunki Szczegółowe dostępne są w zakładce „Misje” po kliknięciu na ikonę „?” przypisaną do każdej z Misji.

3.4. Jeżeli Misja dotyczy konkretnego wydarzenia lub dyscypliny sportowej, brane pod uwagę są wyłącznie zakłady zawarte na wskazane wydarzenie lub dyscyplinę sportową.

3.5. Zakłady wielokrotne, tzn. dotyczące więcej niż jednego zdarzenia, zaliczane są jako jeden kupon.

3.6. Każdy zakład pojedynczy lub wielokrotny może pozwolić na postęp w kilku Misjach jednocześnie, o ile spełnia on Warunki Szczegółowe.

3.7. Jeżeli użytkownik zawarł więcej niż jeden kupon spełniający Warunki Szczegółowe, przy rozliczeniu Promocji pod uwagę brany będzie pierwszy z tychże kuponów w kolejności chronologicznej, z zastrzeżeniem pkt 3.2. powyżej.

3.8. Zakłady zawarte za pomocą środków z salda freebet, w ramach oferty MULTI+, Super Kursy lub „podwójna szansa”, a także zakłady rozliczone przy wykorzystaniu funkcji cashout, nie kwalifikują się do Promocji.

3.9. Jeśli wydarzenie zostanie przełożone i/lub zakład na to wydarzenie zostanie anulowany, zakład nie zostanie zakwalifikowany do udziału w Misji.

3.10. Po spełnieniu wymagań określonych w Warunkach Szczegółowych nagrodę w formie freebet należy odebrać w ciągu 35 dni potwierdzając chęć jej przyjęcia w zakładce „Misje”. W przypadku niedokonania potwierdzenia zgodnie z powyższym przyznana nagroda przepada.

4. SPECJALNE KATEGORIE MISJI - BEZPIECZNY ZAKŁAD, EKSTRA BEZPIECZNY ZAKŁAD, RANKING MISTRZÓW

4.1. Oferty Bezpieczny Zakład oraz Ekstra Bezpieczny Zakład, dostępne w ramach Promocji, dotyczą wyłącznie zakładów wielokrotnych.

4.2. Zasady określone w pkt 2. oraz 3. powyżej mają zastosowanie również do oferty Bezpieczny Zakład, Ekstra Bezpieczny Zakład oraz Ranking Mistrzów.

4.3. W ramach oferty Bezpieczny Zakład, użytkownik otrzyma freebet w wysokości określonej w Warunkach Szczegółowych w przypadku, gdy jedno ze zdarzeń objętych kuponem okaże się przegrane.

4.4. W ramach oferty Ekstra Bezpieczny Zakład, użytkownik otrzyma freebet w wysokości określonej w Warunkach Szczegółowych w przypadku, gdy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, niezależnie od liczby zdarzeń przegranych na kuponie.

4.5. W ramach oferty Ranking Mistrzów, użytkownik otrzyma freebet zgodnie z rankingiem, którego punktacja oraz pula nagród zostaną określone w Warunkach Szczegółowych Misji dostępnej w ramach oferty „Ranking Mistrzów”.

5. REKLAMACJE

5.1. Reklamacje dotyczące Promocji należy składać drogą elektroniczną na adres e-mail: pomoc@betclic.pl.

5.2. Użytkownik składa reklamację korzystając z adresu email zarejestrowanego na Koncie, z podaniem imienia, nazwiska, nazwy użytkownika oraz powodu reklamacji.

5.3. Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 21 dni od daty jej wniesienia przez użytkownika, a użytkownik powiadamiany jest o decyzji Betclic w związku ze złożoną reklamacją drogą elektroniczną na adres email.

6. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

6.1. Użytkownik poprzez wzięcie udziału w Promocji wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby realizacji postanowień niniejszego regulaminu oraz Warunków Szczegółowych, w szczególności celem przyznania nagród w postaci freebet.

6.2. Administratorem danych osobowych użytkowników biorących udział w Promocji jest Betclic. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu pozyskiwanych danych osobowych, celu a także sposobu ich przetwarzania oraz praw przysługujących użytkownikowi dostępne są w Polityce Prywatności zamieszczonej na Stronie.

7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

7.1. Regulamin wchodzi w życie dnia 01.06.2022 r.

7.2. W przypadku nadużycia ze strony użytkownika, nagrody w postaci freebet oraz wygrane uzyskane przy ich wykorzystania zostaną anulowane. Betclic zastrzega sobie prawo do zamknięcia Konta w takich przypadkach.

Korzystając z tej strony, oświadczasz że akceptujesz pliki cookies. Więcej informacji o naszej stronie znajdziesz tutaj.