• Zakłady
  • Na żywo
  • Promocje
CASHBACK DO 550 ZL

Z nami zaczniesz bez ryzyka!

Załóż konto i zagraj pierwszy kupon, a my go ubezpieczymy. Jeżeli kupon nie wejdzie, otrzymasz zwrot środków. Jak otrzymać swój pierwszy bonus? Poniżej przygotowaliśmy krótką instrukcję.

ZAREJESTRUJ SIĘ
1

Kliknij "zarejestruj się" i wypełnij prosty formularz.

2

Podczas rejestracjiw wpisz kod B550.

3

Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy zakład.

4

Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoka wygraną.
Jeżeli kupon okaże się przegrany, odbierasz cashback do 550 zł!

Pamiętaj: jeśli chcesz uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej, obstaw swój pierwszy kupon w Betclic za 625 zł i odbierz aż 550 zł, gdy kupon okaże się przegrany.


Dlaczego Betclic?


Oferujemy najlepsze kursy i najszerszą oferta na rynku.

Jesteśmy legalnym bukmacherem z polską licencją. Sponsorujemy polski sport - wspieramy sukcesy reprezentacji Polski siatkarz oraz piłkarzy Piasta Gliwice i Lechii Gdańsk.

Dajemy Ci czołową na rynku aplikację mobilną (dostępna na iOS i Android).

Oferta MULTI+ czyli aż do 50% powiększone wygrane za kupony AKO.

Cashout - możliwość wypłaty cześci wygranej przed zamknięciem kuponu; u nas także wtedy, gdy kwota jest niższa od stawki, za jaką obstawiłeś swój kupon.

Betclic TV – transmisje wydarzeń sportowych na żywo na Twoim komputerze i w aplikacji mobilnej.


Warunki i regulamin

OFERTY POWITALNEJ CASHBACK

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki udziału i przeprowadzenia akcji promocyjnej w formie sprzedaży premiowej usługi ("Oferta Powitalna”).

1.2. Organizatorem Oferty Powitalnej jest spółka BEM Operations Limited z siedzibą przy Level 3, Tagliaferro Business Center, Gaiety Lane, Sliema SLM1551, Malta, wpisana do Maltańskiego Rejestru Spółek pod numerem C70387, o kapitale zakładowym 800.000,00 EUR ("Betclic”).

1.3. Oferta Powitalna odbywa się na stronie internetowej www.betclic.pl oraz przy użyciu subdomeny m.betclic.pl w przypadku korzystania z urządzeń przenośnych („Strona”), na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Prawa i obowiązki Użytkowników oraz Betclic określone są również w Regulaminie urządzania zakładów przez sieć Internet za pośrednictwem Strony („Regulamin”) oraz Komunikatach publikowanych na Stronie.

1.4. Oferta Powitalna obowiązuje od dnia 12.07.2019 do daty jej zakończenia przez Betclic. Betclic zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Oferty Powitalnej oraz wycofania Oferty Powitalnej w dowolnym momencie, z tym że zmiany zasad nie mogą naruszać praw nabytych przez Użytkowników przed dokonaniem zmiany. Wszelkie zmiany Oferty Powitalnej oraz jej wycofanie zostaną zakomunikowane za pośrednictwem Strony, z odpowiednim wyprzedzeniem.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA

2.1. Możliwość udziału w Ofercie Powitalnej podlega zapisom punktu 3. Regulaminu.

2.2. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych Użytkowników, którzy zarejestrowali Konto na Stronie zgodnie z punktem 4. Regulaminu w trakcie czasu obowiązywania promocji i obstawili pierwszy zakład na Stronie zgodnie z warunkami określonymi poniżej.

2.3. Z tytułu udziału w Ofercie Powitalnej Użytkownikowi przysługuje nagroda, w rozumieniu art. 21 ust. 1 pkt 68) ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1509), w formie jednorazowego bonusu, o którym mowa w niniejszym regulaminie.

3. ZASADY OFERTY POWITALNEJ

3.1. W ramach Oferty Powitalnej, Użytkownik uprawniony jest do otrzymania nagrody w postaci jednorazowego bonusu w wysokości stawki pierwszego obstawionego zakładu o minimalnym kursie 1.14, o ile zakład ten jest przegrany, pomnożonego przez wartość współczynnika określonego na 0.88 zgodnie z Komunikatem nr 02/2019 dostępnym na Stronie („Współczynnik”). Kwota bonusu dostępna jest jako osobne saldo na Koncie („Saldo Bonusowe”).

3.2. Niezależnie od wysokości stawki pierwszego zakładu obstawionego przez Użytkownika wysokość przyznawanego bonusu ograniczona jest do maksymalnej kwoty 550.00 złotych.

3.3. Minimalna kwota wpłaty na Konto została określona w osobnym Komunikacie opublikowanym na Stronie.

3.4. Użytkownikowi nie przysługuje prawo przeniesienia kwoty bonusu na osobę trzecią ani prawo do zamiany wysokości bonusu na równowartość w gotówce, przed spełnieniem warunków, o których mowa w punkcie 3.6.

3.5. Aby skorzystać z Oferty Powitalnej, Użytkownik musi dokonać wpłaty przy użyciu jednej z następujących metod płatności: karta debetowa/kredytowa, przelew bankowy, płatności natychmiastowe (P24), Skrill, Paysafecard.

3.6.Zakłady kwalifikujące się do otrzymania Bonusu Powitalnego Cashback to: zakłady pojedyncze, zakłady wielokrotne, łącznie z zakładami na żywo, tzw. zakłady live oraz zakłady obstawione przed rozpoczęciem zdarzenia, tzw. zakłady pre-live („Zakłady Kwalifikujące”). Zakłady na te same zdarzenia, zdarzenia z mniej niż dwoma możliwymi rezultatami, anulowane zdarzenia, zakłady systemowe, a także w pełni lub częściowo zaklasyfikowane, nie będą akceptowane jako Zakłady Kwalifikujące.

3.7. Przed przeniesieniem Salda Bonusowego do salda pieniężnego dostępnego na Koncie („Saldo Pieniężne”), a tym samym uzyskania przez Użytkownika możliwości dokonania wypłaty przyznanej kwoty bonusu, Użytkownik zobowiązany jest do zawarcia i rozliczenia zakładów, zgodnie z punktem 3.8. poniżej, z minimalnym kursem 2.00, w kwocie równej ośmiokrotności kwoty przyznanego bonusu ("Obrót”).

3.8. Obliczenia Obrotu dokonuje się na podstawie poniższego równania:

Obrót = 8 x (wysokość pierwszego zakładu * Współczynnik).

Przykład 1

Kwota stawki pierwszego obstawionego zakładu = 100.00 złotych
Bonus = 100.00 złotych x 0.88 Współczynnik
Obrót = 8 x 88 złotych (bonus)

Przykład 2

Kwota stawki pierwszego obstawionego zakładu = 1000.00 złotych
Bonus = 568.00 złotych x 0.88 Współczynnik
Obrót = 8 x 550 złotych (maksymalny bonus)

Pierwszy zakład 100 zł x 0.88 = 88 zł bonus
Pierwszy zakład 625 zł x 0,88 = 500 zł bonus
Pierwszy zakład 1000 zł x 0,88 zł = 550 zł bonus

3.9. Do zakładów spełniających warunek Obrotu wlicza się: zakłady pojedyncze, zakłady wielokrotne, łącznie z zakładami na żywo, tzw. zakłady live oraz zakłady obstawione przed rozpoczęciem zdarzenia, tzw. zakłady pre-live („Zakłady Kwalifikujące”). Zakłady na te same zdarzenia, zdarzenia z mniej niż dwoma możliwymi rezultatami, anulowane zdarzenia, zakłady systemowe, a także w pełni lub częściowo zaklasyfikowane, nie będą akceptowane jako Zakłady Kwalifikujące.

3.10. Kwota przyznanego bonusu przypisywana jest do Salda Bonusowego na okres 30 (trzydzieści) dni od dnia, w którym dokonano rozliczenia pierwszego zakładu obstawionego przez Użytkownika, o ile zakład ten jest przegrany.

3.11. Po przypisaniu kwoty bonusu do Salda Bonusowego, Użytkownik ma 30 (trzydzieści) dni na wypełnienie warunków Obrotu opisanych w punkcie 3.6. powyżej.

3.12. Po wypełnieniu warunków Obrotu, środki Salda Bonusowego zostaną przeniesione do Salda Pieniężnego i będą mogły zostać wypłacone.

3.13. Decyzja o przyznaniu bonusu zostanie cofnięta, a przyznany bonus zostanie usunięty ( wraz ze środkami z rozliczonych zakładów) z Salda Bonusowego i anulowany jeżeli:

3.13.1. Zostanie zlecona wypłata przed spełnieniem warunków Obrotu;

3.13.2. Termin, o którym mowa w punkcie 3.10., upłynie.

3.14. Jeżeli gracz w dowolnym momencie wypełniania warunków Obrotu skorzysta z opcji Cash Out, o ile opcja ta jest dostępna, to zakład, który zostanie w pełni rozliczony, nie będzie zaliczany do warunków dotyczących Obrotu. Jeżeli gracz skorzysta z opcji częściowego Cash Out obstawionego zakładu, to jedynie ta część zakładu która nie została rozliczona za pomocą opcji częściowego Cash Out, zostanie zaliczona do Obrotu. Wygrane z zakładów w ramach Cash Out przypisywane są do Salda Pieniężnego.

3.15. Wartość nagrody w postaci jednorazowego bonusu otrzymanej przez Użytkownika, jako nagroda związana ze sprzedażą premiową usług, wolna jest od podatku dochodowego od osób fizycznych, jeżeli jednorazowa wartość nagrody nie przekracza kwoty 2,000.00 zł.

4. REKLAMACJE

4.1. Reklamacje dotyczące Oferty Powitalnej należy składać drogą elektroniczną na adres email: kontakt@betclic.pl

4.2. Użytkownik składa reklamację z podaniem imienia, nazwiska, nazwy Użytkownika oraz powodu reklamacji.

4.3. Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 21 dni od daty jej wniesienia przez Użytkownika, a Użytkownik powiadamiany jest o decyzji Betclic w związku ze złożoną reklamacją drogą elektroniczną na adres email, z którego została wysłana reklamacja.

5. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

5.1. Użytkownik poprzez wzięcie udziału w Ofercie Powitalnej wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby realizacji postanowień niniejszego regulaminu, w szczególności przyznania jednorazowego bonusu.

5.2. Administratorem danych osobowych Użytkowników biorących udział w Ofercie Powitalnej jest Betclic. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu pozyskiwanych danych osobowych, celu a także sposobu ich przetwarzania oraz praw przysługujących Użytkownikowi dostępne są w polityce prywatności zamieszczonej na Stronie.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

6.1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 12.07.2019 roku.

6.2. Oferta Powitalna nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami.

6.3. Oferta Powitalna przysługuje na jedną osobę, jedno gospodarstwo domowe, jeden adres IP, jedno urządzenie, jedną metodę płatności.

6.4. W przypadku podejrzenia nadużycia Oferty Powitalnej przez Użytkownika, bonus oraz wygrane uzyskane przy jego użyciu, oraz wygrane z zakładów postawionych za środki z pierwszej wpłaty, zostaną anulowane. W przypadku udowodnienia nadużycia, Betclic zastrzega sobie prawo do zamknięcia Konta.

Korzystając z tej strony, oświadczasz że akceptujesz pliki cookies. Więcej informacji o naszej stronie znajdziesz tutaj.