• Zakłady
 • Na żywo
 • PromocjeODPOWIEDZIALNA GRA

ZACHOWAJ KONTROLĘ

 • Uczestnictwo w zakładach bukmacherskich niesie ryzyko uzależnienia od hazardu. Patologiczny hazard jest źródłem problemów związanych ze zdrowiem psychicznym oraz fizycznym, negatywnie oddziałuje na więzi rodzinne i społeczne, pozycję zawodową oraz sytuację finansową. Betclic stawia sobie za cel promocję odpowiedzialnej gry, dążąc do zapewnienia bezpiecznej rozrywki wszystkim klientom.

 • Promujemy odpowiedzialną grę. Jeśli obawiasz się, że możesz mieć kłopot z hazardem odpowiedz na poniższe pytania. Jeśli na więcej niż siedem z nich odpowiedz brzmi twierdząco, skontaktuj się z profesjonalistami, którzy zajmują się problemami uzależnień.

  1. Czy kiedykolwiek traciłeś czas przeznaczony na pracę lub szkołę z powodu hazardu?
  2. Czy uprawianie hazardu powodowało kiedykolwiek, że twoje życie rodzinne stawało się nieszczęśliwe?
  3. Czy hazard wpływał na twoją reputację?
  4. Czy kiedykolwiek odczuwałeś wyrzuty sumienia po grze?
  5. Czy kiedykolwiek uprawiałeś hazard, aby zdobyć pieniądze na spłatę długów albo by rozwiązać finansowe trudności?
  6. Czy uprawianie hazardu powodowało zmniejszenie się twojej ambicji lub skuteczności? 7. Czy po przegranej czułeś, że musisz wrócić, tak szybko jak to możliwe, by odrobić swoje straty?
  8. Czy po wygranej miałeś silny przymus, aby wrócić i wygrać więcej?
  9. Czy często uprawiałeś hazard dopóki twoja ostatnia złotówka została przegrana?
  10. Czy kiedykolwiek brałeś pożyczki, aby sfinansować swój hazard?
  11. Czy kiedykolwiek sprzedałeś coś, aby sfinansować hazard?
  12. Czy byłeś niechętny, aby użyć „hazardowych pieniędzy” na normalne wydatki?
  13. Czy hazard powodował, że przestawałeś dbać o dobrobyt własny lub swojej rodziny?
  14. Czy kiedykolwiek uprawiałeś hazard dłużej niż zaplanowałeś?
  15. Czy kiedykolwiek grałeś, aby uciec od zmartwień i kłopotów?
  16. Czy kiedykolwiek popełniłeś lub rozważałeś popełnienie nielegalnego czynu, aby sfinansować hazard?
  17. Czy uprawianie hazardu powodowało, że miałeś kłopoty ze snem?
  18. Czy kłótnie, rozczarowania lub frustracje wywołują w twoim wnętrzu impuls do hazardu?
  19. Czy kiedykolwiek miałeś pragnienie, aby świętować szczęśliwe wydarzenia przez uprawianie hazardu przez kilka godzin?
  20. Czy kiedykolwiek brałeś pod uwagę autodestrukcję lub samobójstwo w wyniku twojego hazardu?


  Większość nałogowych hazardzistów odpowiada „tak” przynajmniej na siedem z tych pytań.

 • Limity zakładów są częścią naszej polityki odpowiedzialnej gry i mogą pomóc Ci kontrolować udział w zakładach. Pamiętaj - jeśli przegrasz stawkę, nie próbuj jej odzyskać za wszelką cenę. Nie pożyczaj pieniędzy, aby móc grać. Ograniczenia są po to, aby chronić siebie i otoczenie. W Betclic nieustannie pracujemy nad rozwojem strony internetowej, aplikacji oraz naszych ofert, zawsze starając się oferować je w sposób etyczny i odpowiedzialny. W Betclic możesz w każdej chwili:

  a) Sprawdzić, ile czasu spędziłeś na obstawianiu zakładów;

  b) Sprawdzić historię swojego rachunku, przeprowadzone transakcje i aktualne saldo;

  Określ swój limit

  Limity są częścią naszej Polityki odpowiedzialnej gry i mogą pomóc w kontrolowaniu postawionych kwot. Możesz ustawić dzienny lub tygodniowy limit wydatków na zakłady. Zalecamy, aby gracze ustalali limity także dla czasu spędzanego w aplikacji. Możesz zrobić to w sekcji "Odpowiedzialna gra" w ustawieniach konta Określ swój limit Jeśli utworzysz prośba o zwiększenie lub anulowanie limitu, to żądanie wejdzie w życie w ciągu dwudziestu czterech (24) godzin od momentu, w którym został o to poproszony. Jeśli zgłosisz prośbę o zmniejszenie limitu, to żądanie wejdzie w życie natychmiast.

 • Wszystkie transakcje

  Aby umożliwić Ci śledzenie swojej aktywności, możesz uzyskać dostęp do historii swoich transakcji, wpłat i wypłat w naszym obszarze Transakcje. Podczas uzyskiwania dostępu do konta Betclic saldo będzie również zawsze widoczne w prawym górnym rogu wszystkich stron serwisu.

 • Samowykluczenie jest częścią naszej polityki odpowiedzialnej gry i może pomóc w samokontroli. Samowykluczenie można przeprowadzić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Gracz może dobrowolnie zrezygnować z samowykluczenia.

  Okres samowykluczenia trwa co najmniej trzy miesiące i trwa do daty wskazanej przez gracza lub, w przypadku braku takiego wskazania, na czas nieokreślony. tej komunikacji.

  Po samowykluczeniu na określony czas konto zostaje zawieszone, nie można uczestnicyć w zakładach ani dokonywać wpłat, ale wszystkie informacje dotyczące rejestracji można sprawdzić w sekcji „Moje konto”. Gracz, który zrezygnuje z samowykluczenia na określony czas, nie jest pozbawiony możliwości wypłaty środków ze swojego Konta. Transfer nastąpi w maksymalnym okresie czterdziestu ośmiu (48) godzin.

  W przypadku samowykluczenia na czas nieokreślony konto zostaje anulowane. Aby uzyskać wszelkie informacje, możesz skontaktować się z obsługą klienta. W przypadku samowykluczenia na czas nieokreślony saldo dostępne na Koncie Gracza zostanie przelane na konto wypłaty zarejestrowane i przechowywane przez gracza.


  Po zakończeniu okresu samowykluczenia na określony czas Konto zostanie ponownie aktywowane automatycznie. W przypadku samowykluczenia na czas nieokreślony, gracz może skontaktować się z Obsługą Klienta w celu utworzenia nowego konta.

 • Klienci, którzy mają problemy z hazardem i inne osoby, które mają problem z hazardem, powinni zwrócić się o pomoc. Dostępne są następujące organizacje, które zapewniają bezpłatne i poufne porady dotyczące problemów związanych z hazardem.


  Organizacje

  Hazardziści.org


  Versusmed


  Anonimowi Hazardziści


  Poradnik Zdrowie


  Gamblers Anonymous
 • Jeśli znasz kogoś, komu być może potrzebna jest pomoc, zalecamy zachęcenie go do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem Czat na żywo lub e-mail .

  Skonsultuj się z dostępnymi przydatnymi organizacjami, aby pomóc osobom dotkniętym problemem hazardu.

Korzystając z tej strony, oświadczasz że akceptujesz pliki cookies. Więcej informacji o naszej stronie znajdziesz tutaj.