• Zakłady
 • Na żywo
 • PromocjeODPOWIEDZIALNA GRA

ZACHOWAJ KONTROLĘ

 • Uczestnictwo w zakładach wzajemnych (bukmacherskich) może powodować ryzyko uzależnienia od hazardu. Patologiczny hazard jest źródłem problemów związanych ze zdrowiem psychicznym oraz fizycznym, negatywnie oddziałuje na więzi rodzinne i społeczne, pozycję zawodową oraz status finansowy, jak również może prowadzić do licznych problemów prawnych. Betclic jako podmiot oferujący zakłady wzajemne urządzane przez internet promuje odpowiedzialną grę, dążąc do zachowania bezpiecznego, uczciwego i przejrzystego środowiska gry.

 • Promujemy odpowiedzialną grę. Jeśli obawiasz się, że możesz mieć kłopot z hazardem odpowiedz na poniższe pytania. Jeśli na więcej niż siedem z nich odpowiedz brzmi twierdząco, skontaktuj się z profesjonalistami, którzy zajmują się problemami uzależnień.

  1. Czy kiedykolwiek traciłeś czas przeznaczony na pracę lub szkołę z powodu hazardu?
  2. Czy uprawianie hazardu powodowało kiedykolwiek, że twoje życie rodzinne stawało się nieszczęśliwe?
  3. Czy hazard wpływał na twoją reputację?
  4. Czy kiedykolwiek odczuwałeś wyrzuty sumienia po grze?
  5. Czy kiedykolwiek uprawiałeś hazard, aby zdobyć pieniądze na spłatę długów albo by rozwiązać finansowe trudności?
  6. Czy uprawianie hazardu powodowało zmniejszenie się twojej ambicji lub skuteczności? 7. Czy po przegranej czułeś, że musisz wrócić, tak szybko jak to możliwe, by odrobić swoje straty?
  8. Czy po wygranej miałeś silny przymus, aby wrócić i wygrać więcej?
  9. Czy często uprawiałeś hazard dopóki twoja ostatnia złotówka została przegrana?
  10. Czy kiedykolwiek brałeś pożyczki, aby sfinansować swój hazard?
  11. Czy kiedykolwiek sprzedałeś coś, aby sfinansować hazard?
  12. Czy byłeś niechętny, aby użyć „hazardowych pieniędzy” na normalne wydatki?
  13. Czy hazard powodował, że przestawałeś dbać o dobrobyt własny lub swojej rodziny?
  14. Czy kiedykolwiek uprawiałeś hazard dłużej niż zaplanowałeś?
  15. Czy kiedykolwiek grałeś, aby uciec od zmartwień i kłopotów?
  16. Czy kiedykolwiek popełniłeś lub rozważałeś popełnienie nielegalnego czynu, aby sfinansować hazard?
  17. Czy uprawianie hazardu powodowało, że miałeś kłopoty ze snem?
  18. Czy kłótnie, rozczarowania lub frustracje wywołują w twoim wnętrzu impuls do hazardu?
  19. Czy kiedykolwiek miałeś pragnienie, aby świętować szczęśliwe wydarzenia przez uprawianie hazardu przez kilka godzin?
  20. Czy kiedykolwiek brałeś pod uwagę autodestrukcję lub samobójstwo w wyniku twojego hazardu?


  Większość nałogowych hazardzistów odpowiada „tak” przynajmniej na siedem z tych pytań.

 • Uzależnienie zagraża, zakłóca lub niszczy cele rodzinne, osobiste i zawodowe. Problematyczny gracz jest zwykle opisywany jako ktoś, kto wydaje więcej pieniędzy i / lub poświęca więcej czasu, niż może sobie na to pozwolić. Oto kilka oznak zależności:

  a) wydawanie więcej pieniędzy lub czasu na aktywność w grze, niż wynosi limit;

  b) trudności w zarządzaniu grą lub zatrzymywaniu jej;

  c) dyskusje z rodziną lub przyjaciółmi na temat pieniędzy lub hazardu;

  d) brak zainteresowania zwykłymi zajęciami lub zawodami (życie rodzinne lub wyjścia z przyjaciółmi);

  e) ciągłe analizowanie podczas gry;

  f) kłamstwo lub ukrywanie hazardu innych osób;

  g) próby nadrabiania strat lub hazardu w celu zagwarantowania źródła dochodu;

  h) wyczerpanie budżet przeznaczony na działalność hazardową;

  i) pożyczanie pieniędzy, sprzedaż towarów lub niepłacenie rachunków w celu finansowania działalności związanej z hazardem;

  j) musisz postawić wyższe kwoty lub przedłużyć sesje gry, aby utrzymać poziom satysfakcji z hazardu;

  l) utrata zainteresowanie sytuacją w rodzinie, szkole, środowisku zawodowym, potrzebach osobistych lub domowych z powodu hazardu;

  m) niepokój, zmartwienie, poczucie winy, drażliwość lub przygnębienie.

 • Kiedy myślisz o postawieniu zakładu ważne jest, aby wiedzieć, jak działa produkt, w który grasz. Jeśli nie wiesz, nie stawiaj zakładu.

  Może się to wydawać oczywiste, ale głównym ryzykiem podczas gry jest utrata pieniędzy. Wiedza na temat tego, na co stawiasz, oznacza, że ​​możesz podejmować świadome decyzje dotyczące pieniędzy, które wydajesz na grę.

  Sport

  Zakłady na sport obejmują przewidywanie wyniku (ogólnie) wydarzenia sportowego. Może to być wynik końcowy lub jakiekolwiek wydarzenie, które ma miejsce podczas gry. Kursy (lub cena), które zaakceptujesz, zostaną określone przez firmę i będą stanowić ocenę firmy dotyczącą trwającego wydarzenia.

  Aby wygrać, wystarczy dokonać poprawnej prognozy, chociaż nie ma gwarantowanych zwycięzców. Nawet jeśli Twoja drużyna jest faworytem, ​​zwycięstwo nigdy nie jest gwarantowane, ponieważ sport jest zasadniczo nieprzewidywalny.

  Mało prawdopodobne wyniki są nie tylko możliwe, ale również występują regularnie.

  Kursy / kursy

  Według bukmachera kursy reprezentują prawdopodobieństwo, że coś się wydarzy. Im niższy kurs, tym większe prawdopodobieństwo sukcesu, a co za tym idzie niższa wygrana, jeśli zakład się powiedzie.
  Pamiętaj jednak, że prawdopodobieństwo i nieprzewidywalność mają swoją wagę, więc wynik oczekiwany przez ludzi nie zawsze staje się rzeczywistością. Faworyt można pokonać, a ten, o którym nikt nie myślał, że może wygrać, może mieć swój szczęśliwy dzień. Dlatego nigdy nie stawiaj więcej, niż możesz sobie pozwolić na przegraną. Graj odpowiedzialnie i na miarę swoich możliwości.

 • Limity zakładów są częścią naszej polityki odpowiedzialnej gry i mogą pomóc Ci kontrolować Twoją działalność hazardową. Jak w każdej grze i zakładzie na pieniądze, ryzykuj tylko to, co nie narazi Cię na ryzyko. Jeśli przegrasz swoją stawkę, nie próbuj jej odzyskać za wszelką cenę. Nie pożyczaj pieniędzy, aby móc grać. Narzucać Twoje ograniczenia, aby chronić swoje otoczenie i utrzymać przyjemność z grania. W Betclic nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej strony internetowej i naszych ofert, zawsze starając się oferować nasze produkty w sposób etyczny, spokojny i odpowiedzialny. W Betclic możesz w każdej chwili:

  a) Sprawdzić, ile czasu spędziłeś na obstawianiu zakładów;

  b) Sprawdzić historię swojego rachunku, przeprowadzone transakcje i aktualne saldo;

  Określ swój limit

  Limity są częścią naszej Polityki odpowiedzialnej gry i mogą pomóc w kontrolowaniu postawionych kwot. Możesz ustawić dzienny lub tygodniowy limit wydatków na zakłady. Zalecamy, aby gracze ustalali limity także dla czasu spędzanego w aplikacji. Możesz zrobić to w sekcji "Odpowiedzialna gra" w ustawieniach konta Określ swój limit Jeśli utworzysz prośba o zwiększenie lub anulowanie limitu, to żądanie wejdzie w życie w ciągu dwudziestu czterech (24) godzin od momentu, w którym został o to poproszony. Jeśli zgłosisz prośbę o zmniejszenie limitu, to żądanie wejdzie w życie natychmiast.

 • Promujemy odpowiedzialną grę. Jeśli obawiasz się, że możesz mieć kłopot z hazardem odpowiedz na poniższe pytania. Jeśli na więcej niż siedem z nich odpowiedz brzmi twierdząco, skontaktuj się z profesjonalistami, którzy zajmują się problemami uzależnień.

  a) czy odczuwasz poczucie winy z powodu ilości pieniędzy, które wydajesz na hazard?

  b) czy musisz grać większymi pieniędzmi, aby uzyskać takie samo uczucie entuzjazmu?

  c) czy trudno ci przestać grać po przegranej?

  d) Twoja działalność związana z hazardem powoduje trudności finansowe dla Ciebie lub Twojej rodziny?

  e) czy hazard negatywnie wpływa na Twoje relacje osobiste, pracę lub naukę?

  f) czy uprawianie hazardu powoduje problemy zdrowotne, w tym stres lub niepokój?

  g) niecierpliwisz się, jeśli nie grasz?

  h) myślisz, że możesz mieć problem z hazardem?

  Czy odpowiedziałeś „tak” na którekolwiek z pytań? Dlatego zalecamy skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta. Agenci są przygotowani do rozwiązywania problemów z hazardem.

 • Oznaki uzależnienia są często trudne do zidentyfikowania i często nie mają związku z pieniędzmi. Hazard może być synonimem szerszego i bardziej złożonego problemu. poważne.

  Może się zdarzyć, że gra stała się pojazdem ucieczki lub powodem, dla którego nie stajemy przed kolejnym dylematem. Prawdziwe motywacje mogą być zainstalowane na tak podświadomym poziomie, że same jednostki nie uświadomić sobie prawdziwe przyczyny uzależnienia i jego możliwe konsekwencje.

  W takich przypadkach profesjonalna pomoc jest dostępna dla każdego. Bardzo ważne jest, aby zidentyfikować tego typu zachowanie, zanim konsekwencje tego rodzaju odzwierciedlą jego wpływ. Niestety symptomy tego problemu są nie tylko fizyczne, ale mogą wejść także finansowe i społeczny. Z drugiej strony większość z nas może obstawiać i grać z przyjemnością, a hazard nie stanowi problemu.

 • Wszystkie transakcje

  Aby umożliwić Ci śledzenie swojej aktywności, możesz uzyskać dostęp do historii swoich transakcji, wpłat i wypłat w naszym obszarze Transakcje. Podczas uzyskiwania dostępu do konta Betclic saldo będzie również zawsze widoczne w prawym górnym rogu wszystkich stron serwisu.

 • Samowykluczenie jest częścią naszej polityki odpowiedzialnego hazardu i może pomóc w kontrolowaniu hazardu i zakładów online. Samowykluczenie można przeprowadzić bezpośrednio w naszej Witrynie lub na stronie internetowej SRIJ. Gracz może dobrowolnie zrezygnować z samowykluczenia z hazardu i zakładów online.

  Okres samowykluczenia trwa co najmniej trzy (3) miesiące i trwa do daty wskazanej przez gracza lub, w przypadku braku takiego wskazania, na czas nieokreślony. Bez uszczerbku dla minimalnego okresu trzech (3) miesięcy, gracz może zakomunikować termin samowykluczenia lub, po ustaleniu, jego przewidywanie, które wejdzie w życie po upływie jednego (1) miesiąca w tej komunikacji.

  Po samowykluczeniu na określony czas konto zostaje zawieszone, nie można brać udziału w grach, zakładach ani dokonywać wpłat, ale wszystkie informacje dotyczące rejestracji można sprawdzić w sekcji „Moje konto”. Gracz, który zrezygnuje z samowykluczenia na określony czas, nie jest pozbawiony możliwości wypłaty środków ze swojego Konta. Transfer nastąpi w maksymalnym okresie czterdziestu ośmiu (48) godzin.

  W przypadku samowykluczenia na czas nieokreślony konto zostaje anulowane. Aby uzyskać wszelkie informacje, możesz skontaktować się z obsługą klienta. W przypadku samowykluczenia na czas nieokreślony saldo dostępne na Koncie Gracza zostanie przelane na konto wypłaty zarejestrowane i przechowywane przez gracza.

  W przypadku podejrzeń, że środki przeniesione na Konto są związane z praniem brudnych pieniędzy, terroryzmem lub innymi oszukańczymi działaniami, Betclic nie prześle natychmiast istniejących środków.

  Po zakończeniu okresu samowykluczenia na określony czas Konto zostanie ponownie aktywowane automatycznie. W przypadku samowykluczenia na czas nieokreślony, gracz może, bez uszczerbku dla trzech (3) miesięcy, które upłynęły, skontaktować się z Obsługą Klienta w celu utworzenia nowego konta.

 • Samowykluczenie

  Samowykluczenie jest częścią naszej polityki odpowiedzialnego hazardu i może pomóc w kontrolowaniu hazardu i zakładów online. Samowykluczenie można przeprowadzić bezpośrednio w naszej stronie lub w aplikacji (w sekcji Moje Konto w zakładce Odpowidzialna Gra). Gracz może dobrowolnie zrezygnować z samowykluczenia z hazardu i zakładów online.

  Okres samowykluczenia trwa co najmniej trzy (3) miesiące i trwa do daty wskazanej przez gracza lub, w przypadku braku takiego wskazania, na czas nieokreślony. Bez uszczerbku dla minimalnego okresu trzech (3) miesięcy, gracz może zakomunikować termin samowykluczenia lub, po ustaleniu, jego przewidywanie, które wejdzie w życie po upływie jednego (1) miesiąca w tej komunikacji.

  Po samowykluczeniu na określony czas konto zostaje zawieszone, nie można brać udziału w grach, zakładach ani dokonywać wpłat, ale wszystkie informacje dotyczące rejestracji można sprawdzić w sekcji „Moje konto”. Gracz, który zrezygnuje z samowykluczenia na określony czas, nie jest pozbawiony możliwości wypłaty środków ze swojego Konta. Transfer nastąpi w maksymalnym okresie czterdziestu ośmiu (48) godzin.

  W przypadku samowykluczenia na czas nieokreślony konto zostaje anulowane. Aby uzyskać wszelkie informacje, możesz skontaktować się z obsługą klienta. W przypadku samowykluczenia na czas nieokreślony saldo dostępne na Koncie Gracza zostanie przelane na konto wypłaty zarejestrowane i przechowywane przez gracza.

  W przypadku podejrzeń, że środki przeniesione na Konto są związane z praniem brudnych pieniędzy, terroryzmem lub innymi oszukańczymi działaniami, Betclic nie prześle natychmiast istniejących środków.

  Po zakończeniu okresu samowykluczenia na określony czas Konto zostanie ponownie aktywowane automatycznie. W przypadku samowykluczenia na czas nieokreślony, gracz może, bez uszczerbku dla trzech (3) miesięcy, które upłynęły, skontaktować się z Obsługą Klienta w celu utworzenia nowego konta.

 • Klienci, którzy mają problemy z hazardem i inne osoby, które mają problem z hazardem, powinni zwrócić się o pomoc. Dostępne są następujące organizacje, które zapewniają bezpłatne i poufne porady dotyczące problemów związanych z hazardem.


  Organizacje

  Hazardziści.org


  Versusmed


  Anonimowi Hazardziści


  Poradnik Zdrowie


  Gamblers Anonymous


 • Jeśli masz obawy dotyczące rozwoju problemu z grą przez znajomego lub członka rodziny, oto niektóre znaki ostrzegawcze:

  a) niekontrolowane wydatki

  b) znaczące okresy sesji gier

  c) ukrywanie zachowania w grze

  d) pożyczanie lub kradzież do gry

  e) wpływ lub dyskusje na temat bliskich relacji

  f) izolacja od rodziny lub przyjaciół

  g) utrata zainteresowania wypoczynkiem

  h) zaniedbania w nauce lub pracy

  Co robić?

  Jeśli znasz kogoś, kto wyświetla którykolwiek ze znaków ostrzegawczych, zalecamy zachęcenie go do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem Czat na żywo lub e-mail .

  Skonsultuj się z dostępnymi przydatnymi organizacjami, aby pomóc osobom dotkniętym problemem hazardu.

Korzystając z tej strony, oświadczasz że akceptujesz pliki cookies. Więcej informacji o naszej stronie znajdziesz tutaj.